Dzieciolada - klubokawiarnia dla dzieci Wrocław


Dzieciolada to wspaniała przestrzeń by spędzić czas z dziećmi. Dla maluszków duża powierzchnia z różnymi zabawkami, dla starszaków konstrukcja z przeszkodami, zjeżdżalnią i piłkami... dzięki temu..dla nas - dorosłych chwila spokoju ;]

 

LOKALIZACJA

Dzieciolada to dobry cel na spacery dla mieszkańców np. Kazanowa czy Nowego Dworu. Mieści się na Gądowie Małym w okolicach Bajana. Lokal znajduje się po środku nowoczesnego bloku (wejście jakby tunelem do patio) przy Skrzydlatej 21a/1b (drzwi obok Fryzurkowa :))

DOJAZD: przystanek Bystrzycka 122, 126, 128, 129, 136 (400m)
                  przystanek Bajana (tramwajowy na Lotniczej): 3, 10, 20, 23, 33  (850m)


www.facebook.com/dzieciolada   www.dzieciolada.pl

 

DZIECIOLADA atrakcje

Pierwsze co rzuca się w oczy po wejściu to spory małpi gaj. Miejsce w którym dzieciaki 2-12lat mogą się bawić za dodatkową opłatą (5zł/pół godziny, 8zł/godzina)..chyba nie ma większych szans by maluch od razu tam nie "wskoczył" ;]
Po prawej mamy ladę z pysznościami i strefę ze stolikami. Możemy napić się kawy czy herbaty. Do tego pyszne ciasta i inne słodkości. W ofercie znajdują się również m.in naleśniki (pyszne!) , więc jest to też dobre miejsce na rodzinny obiad :)
Ostatnia, duża część w rogu kawiarni wyłożona jest matą piankową. Znajdują się tam rożnego typu zabawki dla mniejszych i większych: bujaki, mata, samochodziki, klocki, układanki, zabawki grające itp. Do dyspozycji gości jest również spora ilość książeczek.

UWAGA - strefa z zabawkami jest niedostępna podczas zajęć (zostaje małpi gaj i część restauracyjna). Czasem cała Dzieciolada jest zarezerwowana (poranne zajęcia czy przyjęcia/urodziny). Warto zatem przed wizytą zajrzeć do grafiku lub aktualnosci

 

ZAJĘCIA

We wrocławskiej Dziecioladzie odbywają się różnego rodzaju zajęcia dla maluszków. W ofercie m.in. muzykowanie, angielski, rytmika. Więcej informacji - opis, ceny, godziny zajęć: http://www.dzieciolada.pl/Home/Grafik. Język angielski to dla dzieci świetna forma nauki przez zabawę i ruch.  Native speaker śpiewa, gra na gitarze, pokazuje różne przedmioty, opisuje obrazki czy zachęca ruchu (tańczenie, bieganie).


POD KĄTEM NIEMOWLAKÓW

Do lokalu prowadzi podjazd dla wózków. W środku nie ma wyznaczonego na nie specjalnego miejsca ale zaraz koło wejścia kilka spokojnie się zmieści. Strefa malucha to dobrze przygotowana przestrzeń dla niemowlaka. Sporo zabawek odpowiednich dla takiego wieku, bujaczek i mata z pałąkami. Koło łazienki pomieszczenie z przewijakiem i krzesełkiem do karmienia.


CO PRZY OKAZJI

Lotniczy Plac Zabaw (650m, Bajana 12)
Kosmiczny Plac Zabaw (400m, Hynka 12)
Park Zachodni (1000m) - piękny, duży park idealny na spacery, piknik, jazdę rowerem czy granie w piłkę. No i jest też spory plac zabaw!


Popularne posty z tego bloga

Na tropie wrocławskich krasnali - aktywne zwiedzanie Rynku z dziećmi!

Sale zabaw i kawiarnie we Wrocławiu - czyli gdzie iść z małym dzieckiem w czasie niepogody?