Park Tołpy i Plac zabaw z trampoliną :) Niewielki, ale piękny park! Położony na Wrocławskim Ołbinie między ul. Wyszyńskiego/Prusa/Nowowiejska. Niezwykłości dodaje mu staw z łabędziami i kaczkami oraz tło wyjątkowo pięknego Kościóła pw św. Michała Archanioła oraz budynku Wydziału Architektury! W parku znajduje się również plac zabaw z małą trampoliną oraz zadaszoną piaskownicą!

Park Stanisława Tołpy


DOJAZD:
Przystanek Wyszyńskiego: 128, A, N; Przystanek Prusa lub Wyszyńskiego: 0P/0L, 1


 

 


Plac Zabaw Park Stanisława Tołpy

To naprawdę fajny plac zabaw na Wrocławskim Ołbinie! Oryginalności dodaje mu niewielka trampolina oraz zadaszona piaskownica, która jest niezwykle cenna w upalne dni! Poza tym jest duże linarium, huśtawki, karuzela i konstrukcja zabawowa ze ścianą wspinaczkową, zjeżdżalnią itp. Całość ogrodzona płotkiem i otoczona pięknym parkiem :) 


Trampolina ziemna na placu zabaw w parku Wrocław

Park Tołpy plac zabaw Wrocław


Park Tołpy - wybieg dla psów

Jeśli się zastanawiasz gdzie we Wrocławiu iśc z psem na spacer - to miejsce idealne! Park Jest może nie duży ale ma specjalny wybieg - plac zabaw dla psów!

Park Edyty Stein Plac Zabaw

Po drugiej stronie ulicy Wyszyńskiego znajduje się park Edyty Stein. Jest niewielki więc nazwałbym go raczej skwerem ;) Jest tam ogrodzony plac zabaw i ale i czasem ciekawe towarzystwo lubiące %...

 

Na terenie SP 107 przy Prusa jest super plac zabaw! Ale o tym przy innej okazji ;)

----------------------------------
Sprawdź też inne Wrocławskie place zabaw 👇
Popularne posty z tego bloga

Na tropie wrocławskich krasnali - aktywne zwiedzanie Rynku z dziećmi!

Wodny plac zabaw i promenada Oławska