Park Tołpy i Plac zabaw z trampoliną :)



 Niewielki, ale piękny park! Położony na Wrocławskim Ołbinie między ul. Wyszyńskiego/Prusa/Nowowiejska. Niezwykłości dodaje mu staw z łabędziami i kaczkami oraz tło wyjątkowo pięknego Kościóła pw św. Michała Archanioła oraz budynku Wydziału Architektury! W parku znajduje się również plac zabaw z małą trampoliną oraz zadaszoną piaskownicą!

Park Stanisława Tołpy


DOJAZD:
Przystanek Wyszyńskiego: 128, A, N; Przystanek Prusa lub Wyszyńskiego: 0P/0L, 1






 





 










Plac Zabaw Park Stanisława Tołpy

To naprawdę fajny plac zabaw na Wrocławskim Ołbinie! Oryginalności dodaje mu niewielka trampolina oraz zadaszona piaskownica, która jest niezwykle cenna w upalne dni! Poza tym jest duże linarium, huśtawki, karuzela i konstrukcja zabawowa ze ścianą wspinaczkową, zjeżdżalnią itp. Całość ogrodzona płotkiem i otoczona pięknym parkiem :)



 






Trampolina ziemna na placu zabaw w parku Wrocław

Park Tołpy plac zabaw Wrocław


Park Tołpy - wybieg dla psów

Jeśli się zastanawiasz gdzie we Wrocławiu iśc z psem na spacer - to miejsce idealne! Park Jest może nie duży ale ma specjalny wybieg - plac zabaw dla psów!





Park Edyty Stein Plac Zabaw

Po drugiej stronie ulicy Wyszyńskiego znajduje się park Edyty Stein. Jest niewielki więc nazwałbym go raczej skwerem ;) Jest tam ogrodzony plac zabaw i ale i czasem ciekawe towarzystwo lubiące %...









 

Na terenie SP 107 przy Prusa jest super plac zabaw! Ale o tym przy innej okazji ;)





----------------------------------
Sprawdź też inne Wrocławskie place zabaw 👇




Popularne posty z tego bloga

Szczodre Park i plac zabaw