NIEAKTUALNE ! Kolejkowo sala zabaw i urodziny WrocławW budynku Dworca Świebodzkiego nie tylko można podziwiać cudowny świat w miniaturze! Możemy również zabrać dzieci do Kolejkowej sali zabaw gdzie będą mogły np. pobawić się makietą a dorośli spokojnie wypiją ciepłą kawę :) Jest to też ciekawe miejsce na organizacje przyjęcia urodzinowego dla dziecka we Wrocławiu!


NIEAKTULNE !!!! 


Kolejkowo zostało przniesione do SkyTower a poniższa sala nie istniejeSala zabaw Kolejkowo Wrocław


LOKALIZACJA
Plac Orląt Lwowskich 20E, 53-605 Wrocław

Sala zabaw nie znajduję się tam gdzie wystawa i nie jest z nią połączona :) Należy skierować się w lewo ok 100m. Jest to miejsce gdzie odbywają się również warsztaty.

Sala Zabaw Kolejkowo wstęp cena

Wstęp na salę zabaw jest w ramach biletu na wystawę-makietę Kolejkowo.
Koszt to 23zł dorośli,  17zł dzieci (*do 3 lat za darmo)

Można też udać się tylko na salę zabaw wtedy za wstęp dziecka płacimy 12zł.Sala Zabaw Wrocław Kolejkowo

Do sali prowadzi podjazd na zewnątrz oraz w środku - śmiało wjedziemy wózkiem :)
Na wprost jest wejście na salę (bez obuwia!). Po lewej miejsce zakupu biletu, pamiątek i napoi. Za nim wieszaki na ubrania. Z prawej strony jest miejsce na buty oraz stoliki i fotele gdzie można spokojnie wypić kawkę :) Kawałek dalej znajdują się pomieszczenia warsztatowe oraz toaleta z przewijakiem.


Sala Zabaw Wrocław Kolejkowo atrakcje

Pomieszczenie do zabawy jest wyłożone wykładziną i obowiązuje zakaz wstępu w obuwiu.
Na samym środku sali znajduje się duża makieta! Ta natomiast służy do zabawy! Dzieciaki mogą przyciskami nią sterować lub np. ścigać się autami :)
Dookoła sali do dyspozycji maluchów są najróżniejsze zabawki: klocki, autka, domek dla lalek, kuchenka, warsztat, tablica do malowania itp. 
W rogu jest też spory basen z piłkami ze zjeżdżalnią.


Urodziny dla dziecka Wrocław Kolejkowo


W czasie urodzin dzieci mogą bawić się w sali zabaw. Wydzielone jest specjalnie pomieszczenie zaaranżowane na wagon pociągu. Tam goście mogą siąść i zjeść tort oraz pozostały poczęstunek.


W ramach zabawy urodzinowej zapewnione jest również zwiedzanie makiety - kolejkowa z przewodnikiem. Można, też poszerzyć pakiet o warsztaty z modelarstwa :)


Wrocław warsztaty z modelarstwa Kolejkowo

W każdą sobotę i niedziele o godzinie 15:00 dzieci mogą spróbować swoich sił w modelarstwie tworząc własne projekty wrocławskich kamienic. Zapisy na zajęcia odbywają się w kasie Kolejkowa.
Podczas zajęć najmłodsi tworzą własną, wrocławską kamienicę :) Malują, kleją, wycinają. Wszytko mają zapewnione. Warsztaty trwają ok godzinę i skierowane są do dzieci w wieku 4-12lat.
http://kolejkowo.pl/blog/wroclaw/warsztaty-dla-osob-indywidualnych/


http://wroclaw.kolejkowo.pl/pl

http://kolejkowo.pl/blog/wroclaw/nowa-sala-zabaw-w-kolejkowie/

Popularne posty z tego bloga

Na tropie wrocławskich krasnali - aktywne zwiedzanie Rynku z dziećmi!

Sale zabaw i kawiarnie we Wrocławiu - czyli gdzie iść z małym dzieckiem w czasie niepogody?