!ZAMKNIĘTE! Oliwerkowo - kawiarnia rodzinna z kącikiem zabaw WrocławOliwerkowo to kawiarnia w której miło spędzi czas cała rodzina :) W lokalu znajduję się spora przestrzeń do zabawy a za ladą czeka dużo smakołyków :) UWAGA
 W styczniu 2018 roku kawiarnia została zamknięta... ale w tym samym miejscu powstanie Piselli - pizzeria rodzinna !
Gdy miał 7 miesięcy, pierwszych klientów obsługiwaliśmy z "prezesem" na rękach...dzisiaj się z Wami żegnamy i jeszcze raz dziękujemy za każdy dzień razem.
7.01 - lokal czynny od 10:00 do 13:00 i od 17:00 - 20:00.
Dziękujemy i pozdrawiamy!
( FB Oliwerkowo)


*****************************************

https://www.facebook.com/oliwierkowocaffe


Lokalizacja
Kawiarnia mieści się na Marca Polo 9b we Wrocławiu - tuż za kanałem Żeglugi za Biskupinem. Znajduje się na parterze nowych bloków osiedla Olimpia Port.

Dojazd
Autobusy 115, 118 Lub 145 do pętli na Sępolnie i spacer 1,3km (ok 20min).

Lokal
Jest dość duży i przestrzenny. Urządzony nowocześnie, jasno i kolorowo. Na wejściu od razu zobaczymy ladę z pysznym jedzonkiem, po lewej miejsca do siedzenia a na końcu spora przestrzeń do zabawy. W damskiej łazience znajduje się przewijak oraz mała i duża umywalka i toaleta :)Przed knajpą dobrze zagospodarowana przestrzeń! W słoneczny dzień można siąść na leżaku a dzieciaczki mają do dyspozycji huśtawkę, piaskownicy i no kawałek trawnika :)

Przestrzeń do zabawy
Ogrodzona płotkiem, bezpieczna, wyłożona wykładziną. Duużo różnego rodzaju zabawek dla dzieciaczków w każdym wieku :) Plastikowy domek, zjeżdzalnia, bujaczek, klocki, wózek i lalka, kuchenka, warsztat i wiele innych ;]


Jedzenie
Szeroki zakres menu dla każdego ;] Burgery, zupy, naleśniki (pyyyszne i świetnie podane!). Bardzo dobra kawa i ciasta! Lemoniady, koktajle i herbata (nie byle jaka:))

http://oliwierkowocaffe.wixsite.com/kawiarnia/menuAtrakcje - zajęcia
W Oliwerokowie można urządzić urodziny dla dziecka.
Ponadto Często odbywają się warsztaty chustowe oraz różnego rodzaju zajęcia dla maluchów!

https://www.facebook.com/pg/oliwierkowocaffe/events/?ref=page_internal

Popularne posty z tego bloga

Na tropie wrocławskich krasnali - aktywne zwiedzanie Rynku z dziećmi!

Wodny plac zabaw i promenada Oławska