Sale zabaw i kawiarnie we Wrocławiu - czyli gdzie iść z małym dzieckiem w czasie niepogody?   We Wrocławiu mamy sporo miejsc w które można się wybrać z maluszkiem :) Oczywiście głównie polecamy spacery i zabawy na świeżym powietrzu! Jeśli natomiast pogoda nie dopisuje, albo chcemy odmiany do wyboru mamy kilka klubokawiarni, sal zabaw czy parków rozrywki. Miejsca gdzie raczkujące, stawiające swoje pierwsze kroki czy rozrabiające trzylatki na pewno będą mogły się wyszaleć;]!


SALE ZABAW Wrocław

źródło:  pikoland.pl

Pikoland   www.pikoland.pl

 - PIKOLAND ASTRA p. II, Horbaczewskiego 4, 54-130 Wrocław ww.facebook.com/pikoland.astra

- PIKOLAND Pasaż Królewiecki
 ul. Warmińska 20/lok.49, 54-101 Ip www.facebook.com/pikoland.pasaz

 "Sala zabaw Pikoland to miejsce stworzone zarówno dla maluchów jak i dzieci starszych. W ofercie mamy również organizację urodzin , bogaty wybór balonów z helem. Możliwość pozostawienia dziecka pod nadzorem personelu." źródło: FB Pikoland


źródło: FB parkbobolandia

BOBOLANDIA

( ul. Opolska 188,  dawniej: na ul. Długosza )
 www.bobolandia.com.pl    www.facebook.com/parkbobolandia 

" Park rozrywki rodzinnej Bobolandia to największy tego typu obiekt w Polsce. Ponad 3000 m2 do gier i zabaw, wspaniałe, nie spotykane nigdzie indziej atrakcje oraz restauracja posiadająca w swojej ofercie dania zarówno tradycyjne, jak i to co dzieci lubią najbardziej. W naszym parku znajdziesz takie atrakcje jak: małpi gaj 10m x 10m, armatki na sprężone powietrze, ogródek z zabawkami, zjeżdżalnia wulkan, trampolina pięciopolowa, 10-cio metrowa zjeżdżalnia rolkowa, stoły bilardowe, cymbergaj, góra piaskowa, komputerki edukacyjne oraz wiele innych atrakcji. Na terenie parku dostępny jest internet bezprzewodowy Wi-Fi."


 

 Dzieciolada 

( Skrzydlata 21A, 54-129 Wrocław )
www.dzieciolada.pl

"DziecioLada to KluboKawiarnia, w której odbywają się zajęcia dla dzieci, niezapomniane imprezy urodzinowe oraz okolicznościowe. Rezerwacja lokalu na wyłączność podczas kameralnych imprez gwarantuje uczestnikom spokój, przyjazną atmosferę oraz poczucie prywatności. W lokalu znajduje się wewnętrzny plac zabaw - małpi gaj, strefa malucha oraz strefa kreatywna. Miejsce to jest w pełni dostosowane do potrzeb rodziców z dziećmi - do lokalu prowadzi podjazd dla wózków, w środku znajduje się przewijak oraz miejsce do karmienia piersią. W naszej rodzinnej kawiarni stawiamy na smaczne i domowe jedzenie. Pyszna włoska kawa, wyśmienite ciasta, zdrowe sałatki z ekologicznych produktów - każdy znajdzie coś dla siebie. Polecamy także pyszne francuskie naleśniki na słodko i na słono, które przygotowujemy na miejscu. Nasze menu dostosowane jest również do dzieci z alergiami. Tworzymy przyjazną przestrzeń, dbamy o miłą i rodzinną atmosferę, zapewniamy obsługę na najwyższym poziomie."

Więcej >>> http://wrodzice.blogspot.com/2018/02/dzieciolada-klubokawiarnia-dla-dzieci_25.html


Klockownia, Rodzinne Centrum Edukacji i Zabawy

Powstańców Śląskich 2-4, 53-333 Wrocław

"CO TO JEST KLOCKOWNIA?
Zabierzemy Cię w podróż do świata genialnych konstrukcji i projektów, nieskrępowanej zabawy oraz niczym nieograniczonej wyobraźni. W Klockowni może bawić się każde dziecko: małe i duże a klocki do zabawy nigdy się nie kończą!  Zabawa klockami to mądra zabawa – w niej dziecko doświadcza swoich pierwszych własnych sukcesów i osiągnięć, eksperymentuje, popełnia błędy przy tym nieświadomie i nieustannie się ucząc."

Źródło: https://www.klockownia.com/
 

 Linden Park – centrum kreatywnej zabawy 

Plac Dominikański 3, 50-159 Wrocław,
Galeria Dominikańska poziom -1, pomiędzy CCC a Mc'Donalds

kontakt@lindenpark.pl +48 573 009 006

" Linden Park to miejsce w duchu eko, gdzie będziecie mogli swobodnie budować, zorganizować eventy urodziny lub wziąć udział
w  warsztatach oraz teambuildingu.

Co znajdziecie na miejscu:
🌈 Stacje Montessori i sensoryczne
🧩 Tablice manipulacyjne
🧸Eko zabawki polskich producentów
☕️ Kawiarnie ze zdrowymi ciastami
🛒 Sklep z produktami Linden"

Źródło: https://lindenwood.eu/linden-park/


 GOair Powietrzne Miasto

Jana Długosza 42-46, 51-162 Wrocław
https://www.goair.pl/

"GOair Powietrzne Miasto to największy dmuchany park rozrywki we Wrocławiu. Park podzielony jest na dwie strefy, tak aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Mali Ninja to strefa dedykowana najmłodszym oraz Arena Główna dla starszych dzieci i dorosłych. Powietrzne Miasto oferuje również organizację urodzin, a dla rodziców przygotowano wygodną strefę odpoczynku w GOcafe"
 

 PIOTRUŚ

ul. Słubicka 18, 53-615 Wrocław
W budynku Centrum Handlowym TGG, 
( wejście od strony parkingu wielopoziomowego na I piętrze)
www.facebook.com/SZPiotrus
http://piotrus.salazabaw.com.pl/


"Kilkupoziomowa konstrukcja zabawowa, w skład której wchodzą
6-metrowa wieża do wspinania, labirynty, małpi gaj, tubowe rury do zjeżdżania (8 m i 15 m), taras wyposażony w pneumatyczne armatki, materace do skakania oraz 20-metrowy basen z piłeczkami to atrakcje, które zapewnić mają naszym małym gościom naprawdę wspaniałą zabawę. Dzieci przebywają w przestronnej i cieplutkiej sali wyłożonej wykładziną na powierzchni 450 m² nawet wówczas gdy na dworze jest zimno i pada deszcz."
źródło: labibu.pl

LABIBU

( C.H. Magnolia Park, piętro 1, ul. Legnicka 58, Wrocław)
www.labibu.pl/wroclaw

! ZAMKNIĘTE na stałe !

 " Jeśli marzysz o tym, by wraz ze swoimi pociechami przenieść się do świata pełnego radości i beztroski, to sala zabaw Labibu jest miejscem, które koniecznie musisz odwiedzić! Szeroki wachlarz atrakcji dla dzieci w różnym wieku sprawia, że każdy z naszych gości znajdzie dla siebie coś interesującego. Na odważnych czeka dwupoziomowa konstrukcja, a w niej m.in. labirynty, zjeżdżalnie, basen z piłkami. Wykorzystując najnowsze technologie, każde dziecko ma możliwość korzystania z interaktywnej podłogi edukacyjnej, a także multimedialnych monitorów z grami dedykowanymi różnym grupom wiekowym. Podczas gdy dzieci zajęte będą beztroską zabawą, rodzicom gwarantujemy chwilę relaksu w kąciku prasowo-kawowym."

 
Więcej >>> http://wrodzice.blogspot.com/2018/01/labibu-sala-zabaw-wrocaw-ch-magnolia.html


 
 Sala Zabaw Fikołki
ul. Sucha 1, 50-086 Wrocław (CH WROCLAVIA)
wroclavia@fikolki.pl
Facebook.com/FikolkiWroclavia
Instagram.com/fikolki"Sala Zabaw Fikołki we Wroclavii wyróżnia wielopoziomowa konstrukcja, na której znajduje się kilka rodzajów zjeżdżalni, tyrolka, sieć Spidermana, labirynt i tor przeszkód. Z myślą o najmłodszych gościach powstał kącik malucha, który sąsiaduje z kawiarnią, dzięki czemu rodzice mogą obserwować zabawę swoich pociech.
Fani sportu mogą rozegrać własne mistrzostwa świata na boisku do piłki nożnej.
W salkach tematycznych prowadzimy warsztaty kulinarne, eksperymentów oraz zajęcia ogólnorozwojowe. Dodatkowo do dyspozycji oddajemy trzy sale urodzinowe, gdzie organizujemy imprezy według dowolnego scenariusza.
Rodzice mogą zrelaksować się w kawiarni, w której serwujemy świeżo parzoną kawę, soki, przekąski i torty."
Arena Gigantów
Centrum Rozrywki Stadion Wrocław

www.arenagigantow.pl
Stadion Wrocław, Aleja Śląska 1


*poza sezonem wakacyjnym otwarte tylko wybrane atrakcje lub całkiem zamknięte 

*w dni deszczowe dostępność atrakcji może być ograniczona

"Największa zadaszona przestrzeń do rodzinnej zabawy we Wrocławiu.

Dobry dojazd. Bezpłatny zadaszony parking."
 Kolejkowo WROCŁAW
 sala zabaw

Plac Orląt Lwowskich 20E, 53-605 Wrocław
(ok 100m na lewo od wejścia na wystawę-makietę)

Nieczynne - A samo Kolejkowo - wystawa miniatur przeniesiona do SkyTower

! ZAMKNIĘTE! HAMAK( ul. Zwycięska 25/35 lok.2 53-033 Wrocław )
www.hamak.info

"Ha!mak to coś więcej niż Kawiarnia. To miejsce przyjazne dzieciom, stworzone z myślą o nich, ich potrzebach, dostosowane do wymagań tak młodych ludzi jak i rodziców. Zależało nam na stworzeniu oryginalnego miejsca, wnętrze zostało urządzone ze smakiem, delikatne kolory i wystrój zachęcają dzieci do wspólnej zabawy.     
HA!MAK Otwarty został w wyniku bezowocnych poszukiwań idealnego miejsca dla rodziców z dziećmi, takiego, gdzie można nie tylko miło spędzać czas na radosnej zabawie i zajęciach edukacyjnych, ale także zjeść coś smacznego i zdrowego."
źródło: bawim-bawim.pl

Bawim-bawim 


(CK Agora ul. Serbska 5a Wrocław; CK Krzywy Komin ul. Dubois 33-35a)

www.bawim-bawim.pl   www.facebook.com/bawim2bawim
Czyli miejsce gdzie można zapisać swojego Maluszka na kreatywne zajęcia :)
Szczeóły na stronie 
www.bawim-bawim.pl

źródło: FB oliwerkowocaffe

ZAMKNIETE! 

OLIWERKOWO

(Marca Polo 9B,  51-504 Wroclaw)

www.facebook.com/oliwierkowocaffe

 "Dokładamy każdego dnia wszelkich starań, abyście czuli się dobrze w tym miejscu, abyście mieli wybór i urozmaicenie. Chcemy dostarczyć Wam nie tylko ciepłej kawy, ale i sporo uśmiechu oraz wiedzy, którą możecie zdobywać na wszelkiego rodzaju warsztatach. Chcemy otworzyć świat Waszym maluszkom. Dać im różne możliwości, poszerzać ich zainteresowania oraz wiedzę. Chcemy, aby te Wasze pociechy po prostu wykorzystały na maksa swój czas bycia dzieckiem oraz abyście Wy mogli się chociaż na chwilę zatrzymać i zrelaksować. "

źródło: fikoland.edu.pl

FIKOLAND

Bulwar Ikara 28A, 54-130 Wrocław)
http://www.fikoland.edu.pl/sala-zabaw.html

"Z przyjemnością zapraszamy dzieci do naszej sali zabaw. Wierzymy, że duch miejsca, które stworzyliśmy poruszy ich wyobraźnię tak, by zapomniały się w zabawie - naj(po)ważniejszej aktywności małego człowieka. Pragniemy by poczuło się u nas radosne i bezpieczne i miało szansę rozwijać swoje umiejętności kinetyczne / ruchowe i społeczne, by odkrywało radość przygody odkrywania przestrzeni i bycia z innymi."
 Sprawdźcie też koniecznie:

KLUBOKAWIARNIE I RESTAURACJE WROCŁAW dla Mamy, dziecka i całej rodziny :)
* na zdjęciu głównym PIKOLAND ASTRAPopularne posty z tego bloga

Na tropie wrocławskich krasnali - aktywne zwiedzanie Rynku z dziećmi!