Domasławice Campus - domki i camping 60km od WrocławiaPołożony zaledwie 60km od Wrocławia,  Campus Domasławice to idealne miejsce na wypad z dziećmi! Na miejscu czeka sporo atrakcji (park linowy, zwierzyniec, plac zabaw z wigwamem), a dookoła piękne lasy i dzicz - miła odmiana od wielkiego miasta!

http://domaslawice.pl/

 

Campus Domasławice - noclegi

Do wyboru są domki Holenderskie, domki murowane oraz pole namiotowe. My wybraliśmy te pierwsze ze względu na dostępność, cenę i możliwość "upchnięcia" rodziny. Może nie są jakieś super nowoczesne, ale pomieszkać przyjemnie się da ;] Główny pokój z aneksem jest naprawdę spory. Duża kanapa i stół był idealny na nasz pobyt.  Sypialnia główna miała duże łóżko podwójne. Dodatkowa sypialnia dwa, wąskie i krótkie (ale dla dzieci w sam raz) łóżka i szafę. Przed przyczepą stół z krzesłami i miejsce na samochód.

 Campus

Powierzchnia ośrodka jest naprawdę spora. Poza ww domkami, znajdzie się sporo terenu zielonego do rekreacji. Duża restauracja, mini plaża i  staw (zakaz kąpieli) oraz sporo atrakcji dla dzieci. Wszystko dobrze oznaczone, czysto, równo (chodniki ;]) i generalnie widać, że świeżo wy remontowo bez oszczędzania!Atrakcje

Rozrywki dzieciom tam na pewno nie zabraknie :)  Już od wjazdu w oddali widać wielki wigwam. W środku znajdują się krzesełka i stoliki. Obok duży plac zabaw z piaskownicą, huśtawkami, zjeżdżalniami itp. Dla starszych dzieci w lasku ukryty jest park linowy. Do dyspozycji również boiska do piłki i możliwość przejażdżki quadem!


Okolica

Campus mieści się w Bolinie Baryczy. Wystarczy wyjść z ośrodka by znaleźć się w pięknym, spokojnym lesie! To idealne miejsce do pieszych wędrówek całą rodziną! W okolicy szlak niebieski czy ścieżka do łowiska. 


Samochodem możemy się pokusić o wycieczkę do ruin Pałacu w Goszczu lub Twardogóry. Wracając do Wrocławia można zwiedzić np. Oleśnicę (bardzo fajny plac zabaw:))

Popularne posty z tego bloga

Na tropie wrocławskich krasnali - aktywne zwiedzanie Rynku z dziećmi!

Sale zabaw i kawiarnie we Wrocławiu - czyli gdzie iść z małym dzieckiem w czasie niepogody?