Serce Szczepina dla Juniorów plac zabaw


Dzięki inicjatywie mieszkańców oraz WBO skwer między ulicami Inowrocławską, Zachodnią i Mł. Techników rozkwita! Powstał tu bardzo fajny, drewniany plac zabaw dla starszych dzieci, siłownia na świeżym powietrzu. Są nowe nasadzenia oraz ławki, stojaki na rowery.

Skwer św. o. Damiana de Veuster 

Znajduje się pomiędzy ulicami  ulicami Inowrocławską, Zachodnią i Mł. Techników. 
Od kiedy pamiętam była tu górka i mały placyk zabaw dla najmłodszych.

 

Serce Szczepina dla Juniorów 

Plac zabaw powstał w ramach Wrocławskiego Budżetu obywatelskiego. Został oddany do użytku w maju 2019 roku. W planie jest jego dalsza rozbudowa o  miejsce do gry w szachy, zielony labirynt żywopłotowy z zieloną altaną oraz zjeżdżalnia z górki (link do WBO)

Plac zabaw Wrocław

Plac zabaw ma żwirową nawierzchnię. Znajduje się tu m.in las wspinaczkowy, drabinka falowa,  równoważnia "lina artystyczna", huśtawka wahadłową oraz typu "bocianie gniazdo" oraz  polegiwacz :)   


huśtawka wahadłowa

plac zabaw - równoważnia "lina artystyczna"

Polegiwacz na placu zabaw
Las wspinaczkowy na placu zabaw Serce Szczepina

Drabina falowa

Plac zabaw przeznaczony jest dla dzieci od 6 do 14lat. Dla maluszków dostępny jest mniejszy i starszy plac w północno-wschodniej części skweru. Ogrodzony z piaskownicą, bujakiem, zjeżdżalnią oraz "ciuchcią". Co przy okazji? 😀

👉 750m ul Poznańska Wyspa Przygód - plac zabaw z fabryką piasku ul. Poznańska Wrocław http://www.wrodzice.pl/2019/04/wroclaw-plac-zabaw-szczepin-poznanska.html  

 ---------------------- 😍Sprawdź też 👇-------------------

Najlepszy plac zabaw Wrocław
Najlepsze place zabaw Wrocław
 

Popularne posty z tego bloga

Szczodre Park i plac zabaw