Szczodre Park i plac zabaw


Park Szczodre

Park w Szczodrem znajduje się na północ od Długołęki, ok 17km (30min drogi) od wrocławskiego Rynku. Jest to olbrzymi teren ok 30 h! Z lasem, stawem i placem zabaw... a raczej placami :D m.in wodnym, piaskowym, muzycznym, pirackim statkiem, huśtawkami, bujakami, piramidą z lin, wiklinowej wioski, kamiennego labiryntu itp. Cudne miejsce dla dzieciaków do zabawy, wspaniały teren na spacery i wolny, pogodny dzień z rodziną!

SZCZODRE PARK  lokalizacja

Park w Szczodrem mieści się obok ulic Spacerowej/Stawowej.
Najłatwiej trafić tam wpisując w nawigację "Pałac Sybilli" - nieczynny, zrujnowany ale właśnie jego teren zajmuje zrewitalizowany park.
Jadąc od Długołęki ulicą Trzebnicką zaraz za pierwszym większym łukiem drogi skręcamy w prawo w starą bramę (mały napis Staw Szczodre po lewej). Na samym końcu ( a przy większym obłożeniu i po drodze po prawej "w polu")  drogi jest spory parking.


Park Szczodre rewitalizacja

Park w Szczodre jest olbrzymi, zrewitalizowany teren. Są ławki, leżanki, utwardzone ścieżki, opisy elementów przyrody. Można dojrzeć też za płotem Pałac Sybilli. Tu jest po prostu pięknie :) To idelane miejsce na jednodniowy wypad z rodziną blisko Wrocławia!Plac zabaw Szczodre - najlepszy na Dolnym Śląsku

Całkowicie nowe, bezpiecznie i jeszcze nie zniszczone przestrzenie do zabaw w każdym wieku! Jeśli szukasz fajnego placu zabaw blisko Wrocławia to dobrze trafiłeś :) W Parku Szczodre znajdziecie kilka płacy zabaw 🤩 Jest np wodny plac zabaw, muzyczny, olbrzymie linarium, pagórki, statek piracki, zjeżdżalnie, bujaki, trampoliny, huśtawki linowe,.fabryka piasku... No chyba wszytko co się da 😍

To chyba najlepszy plac zabaw na Dolnym Śląsku!statek piracki


szeroka zjeżdżalnia

głuchy telefon

skoczek gumowy - trampolina


huśtawki linowe

Szczodre plac zabaw
ogromne linearium -piramida

huśtawki i karuzela dla mniejszych dzieciaczków


Szczodre park plac zabaw
wodny plac zabaw

fabryka piasku
Szczodre muzyczny plac zabaw
muzyczny plac zabawWioska wiklinowa


Kamienny labirynt
My byliśmy 11 listopada i były tłumy ogromne...dlatego polecam wygospodarować jakiś zwykły słoneczny dzień żeby móc w spokoju nacieszyć się pięknem przyrody i skorzystać z wszystkich atrakcji!:)

Popularne posty z tego bloga