Plac zabaw Wrocław Kasprowicza
Między ulicą Kasprowicza a nadodrzańskim wałem znajduję się fajna strefa rekreacyjna. Powstała w 2014 roku dzięki Wrocławskiemu Budżetowi Obywatelskiemu. Znajdziemy tu plac zabaw, boisko wielofunkcyjne, siłownie zewnętrzną oraz sporo terenu zielonego :)

 Na nowo zagospodarowywanym terenie czeka na nas plac zabaw z huśtawaki, karuzelą, drabinki, dużym zestawem zabawowym (drabiki, zjeżdżanie, pomosty) i ciuchcią :)Na tym samym terenie mieści się spora siłownia pod chmurką i boisko do kosza/piłki nożnej.
Teren jest ogrodzony, dla strudzonych znajdą się ławeczki :) Zazwyczaj stoi też Toi Toi z umywalką.


Może sam w sobie plac zabaw przy Kasprowicza nie powala....ale jeśli dodamy do tego spacery lub piknik na wałach możemy całkiem miło spędzić popołudnie niedaleko od centrum:)

Wały Odry

Wzdłuż Odry możemy przespacerować wiele kilometrów. Po stronie Kasprowicza, na odcinku mostu Trzebnickiego oraz Warszawskiego, mamy ubita ścieżkę ziemnisto-kamienistą. Po drugiej, południowej stronie rzeki - nowo wyremontowaną ścieżkę z puzzli (rowerowa, piesza).
Lody

W gorące dni możemy umilić sobie spacer lodami ;] W okolicy do wyboru mamy pyszności Bartona na Kasprowicza lub przy pętli na Zawalnej.


Popularne posty z tego bloga

Na tropie wrocławskich krasnali - aktywne zwiedzanie Rynku z dziećmi!

Wodny plac zabaw i promenada Oławska